Elzab Mini E – kasa dobra do sprzedaży stacjonarnej i mobilnej

Kasa fiskalna Elzab Mini E

W stosunku do jeszcze nie aż tak dawnych czasów, obecna różnorodność technologii sprzedaży wręcz zaskakuje. Niemniej, wielu przedsiębiorców wciąż tkwi w przekonaniu, że istnieje jasny podział urządzeń fiskalnych na te do handlu stacjonarnego i na te, których przeznaczeniem jest sprzedaż mobilna. Nic bardziej mylnego – ku uciesze użytkowników, można uzyskać model o dość szerokim zastosowaniu. Taki, jak choćby Elzab Mini E.

Elzab Mini E w sklepie stacjonarnym

Dlaczego kasa fiskalna marki Elzab świetnie nadaje się do punktu handlowego? Ponieważ posiada wszystkie potrzebne ku temu cechy i funkcje! Co więcej, jej nieduże rozmiary pozwalają na zastosowanie urządzenia nawet wtedy, gdy stanowisko pracy charakteryzuje się dość ograniczoną przestrzenią. Ponadto, dysponuje nowoczesnym rozwiązaniem zapisu elektronicznej kopii paragonów, dzięki któremu jesteśmy w stanie oszczędzić na materiałach eksploatacyjnych, ułatwić sobie realizację obowiązków podatnika oraz dodatkowo zabezpieczyć ważne dane (umieszczając je na różnych nośnikach, np. pendrivie czy płycie DVD). Warto również wspomnieć o przyciskach funkcyjnych, przeznaczonych choćby do zapisywania skrótów klawiszowych dla konkretnych towarów, usług bądź funkcji urządzenia. Opcja ta usprawnia zwłaszcza właśnie sprzedaż stacjonarną, gdy mamy do czynienia z większym ruchem. To samo zresztą można powiedzieć o łatwym w obsłudze mechanizmie drukującym czy współpracą z elementami peryferyjnymi za pomocą portów RS-232.

Elzab Mini E w podróży służbowej

Nie da się jednak zaprzeczyć, że model Mini E – jak sama nazwa wskazuje – tworzony był z myślą o możliwości sprostania zadaniom, jakie stawia przed technologiami sprzedaży handel mobilny. Aby się o tym przekonać, wystarczy zacząć ogląd kasy fiskalnej od jej konstrukcji. Lekkie i ergonomiczne, a zarazem wytrzymałe urządzenie o niedużych gabarytach i solidnej obudowie bez problemu znosi trudy związane z częstym transportem i zmianą warunków pracy (także tych mniej korzystnych pogodowo). Przechowywanie Mini E nie sprawia żadnej trudności, skoro nieraz model ten potrafi zmieścić się nawet do damskiej torebki. Dodatkowo, kasa posiada wydajny akumulator, a jakby tego było mało – umożliwia zasilanie przy użyciu instalacji samochodowej. Czy potrzeba jakichś dodatkowych informacji by upewnić się, że Mini E sprawdza się w terenie?

1 thought on “Elzab Mini E – kasa dobra do sprzedaży stacjonarnej i mobilnej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podaj właściwe rozwiązanie *