Najmniejsza na rynku drukarka fiskalna

      1 komentarz do Najmniejsza na rynku drukarka fiskalna

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ

Drukarki fiskalne kojarzą się raczej z punktami handlowymi – tam najłatwiej spotkać duże natężenie ruchu, konieczność szybkiej obsługi klientów oraz szeroki asortyment. Jednak nie zawsze muszą to być cechy sprzedaży stacjonarnej – albo inaczej: nie tylko sprzedaż stacjonarna może potrzebować wyższych parametrów i nowoczesnych funkcji. Podobnie bywa również w handlu mobilnym, który znowu wymaga zastosowania innych rozwiązań, odpowiednich przy takim trybie pracy. Dla takich sytuacji powstał właśnie model Posnet Temo HS EJ.

Bezkonkurencyjny wariant konstrukcyjny

Gdy myślimy o jakichkolwiek technologiach w kontekście mobilności, to zgodzimy się chyba wszyscy, że przede wszystkim nasuwa się kwestia ich wielkości. Tak jest w przypadku laptopów i tabletów, tak też jest przypadku smartfonów. Technologie handlowe także podążają za panującymi trendami. Obecnie na rynku dostępne są nie tylko małe kasy, ale i drukarki fiskalne. Wśród nich szczególnie interesujący pod tym względem jest model Temo HS EJ marki Posnet. To nie tylko najmniejsza drukarka – to najmniejsze urządzenie rejestrujące, jakie dziś jest dostępne w sprzedaży. Przypomina on nieduże, lekkie i poręczne pudełeczko, którego wymiary wynoszą 46 x 86 x 128 mm. Aby jeszcze lepiej to zilustrować, wystarczy powiedzieć, że drukarka mieści się w kieszeni kurtki! A co dopiero w damskiej torebce czy tym bardziej samochodowym schowku. Nie da się ukryć, że jeśli chodzi o wygodę przechowywania i transportowania technologii sprzedaży – Temo HS EJ przoduje.

Kompaktowe rozmiary to nie wszystko!

Oczywiście, wysoka jakość modelu marki Posnet nie kończy się na jego małej i solidnej konstrukcji i eleganckim designie. Choć wymaga współpracy z komputerem, Temo HS EJ pozwala jednocześnie obsłużyć bazę towarową rzędu aż 100 000 PLU. Ponadto, umożliwia łączność przewodową (USB) i bezprzewodową (Bluetooth), co zwiększa elastyczność rozwiązań i zdolność dostosowania urządzenia do konkretnych potrzeb firmy. I to nie wszystko. Posnet Temo HS EJ zapisuje kopię paragonów w formie elektronicznej, zwiększającej komfort prowadzenia działalności handlowej w wielu aspektach. Co jeszcze? Wydajny akumulator, szybkie wystawianie dokumentów oraz prosty w obsłudze mechanizm drukujący. Temo HS EJ jawi się więc jako małe urządzenie z dużymi możliwościami, zdecydowanie przełamującymi stereotypy o niskiej funkcjonalności w niedużych technologiach użytkowych.

 

Jeśli jesteście zainteresowani dodatkowymi szczegółami na temat drukarki fiskalnej Posnet Temo HS EJ, bo czujecie, że odpowiada Waszym upodobaniom oraz potrzebom – poczytajcie o niej w internecie. Więcej informacji znajdziecie również na tej stronie. Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Jest ono dla Was przekonujące?

1 thought on “Najmniejsza na rynku drukarka fiskalna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podaj właściwe rozwiązanie *